30 Kasım 2023
weather
12°
Video Galeri Fotoğraf Galeri
Künye İletişim
Facebook
Telegram
YouTube
Twitter
Instagram
LinkedIn
ANASAYFA Ekonomi Akbank 20.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyası başlattı

Akbank 20.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyası başlattı

Bankalar arasında kredi rekabeti artarken özel bankalar faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyaları ile adeta birbirleri ile yarışa başladı.
YAYINLAMA: 21 Kasım 2023 / 11.10
GÜNCELLEME: 21 Kasım 2023 / 11.10
YAZAR: Gülcan Özer

Bankalar arasında kredi rekabeti artarken özel bankalar faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyaları ile adeta birbirleri ile yarışa başladı.

Akbank 20.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyası başlattı

Akbank 20.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kampanyası başlattı -  Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olarak öne çıkan Akbank yeni kredi kampanyasını açıkladı. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak istiyorum diyen kişiler için başvuru şartları da açıklandı. 

30 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Akbank mobil şube uygulamasını indirmesi ve uygulama üzerinden uzaktan müşteri edinimi adımlarını takip ederek ilk kez Akbank müşterisi olması yeterli olacak. Ne yazık ki kampanyadan hali hazırda bu bankanın müşterisi olan kişiler yararlanamayacaklar. 

AKBANK FAİZSİZ 20 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan 1 Kasım – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir. Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 26.12.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir. 

26.12.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.12.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir. Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir. 

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Belirtilen şartları yerine getiren kişiler 30 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları durumunda Akbank tarafından verilen faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecekler. 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Suzuki’den kredi ve takas destekli sıfır otomobil kampanyası!

Suzuki’den kredi ve takas destekli sıfır otomobil kampanyası!