30 Kasım 2023
weather
12°
Video Galeri Fotoğraf Galeri
Künye İletişim
Facebook
Telegram
YouTube
Twitter
Instagram
LinkedIn
ANASAYFA Ekonomi MG’den sıfır otomobil kampanyası! 0,59 faizli 100 bin TL takas desteği

MG’den sıfır otomobil kampanyası! 0,59 faizli 100 bin TL takas desteği

Araç piyasası son dönemin en çok takip edilen konuları arasında yer alıyor. Araç piyasasında fiyat yükselişleri nedeniyle azalan talep firmaları harekete geçirdi. Otomobil firmaları sıfır araç satışını artırmak üzere yeni kampanyalara imza atarken bir duyuru da MG’den geldi.
YAYINLAMA: 14 Kasım 2023 / 10.06
GÜNCELLEME: 14 Kasım 2023 / 10.07
YAZAR: Serhat Karaman

Araç piyasası son dönemin en çok takip edilen konuları arasında yer alıyor. Araç piyasasında fiyat yükselişleri nedeniyle azalan talep firmaları harekete geçirdi. Otomobil firmaları sıfır araç satışını artırmak üzere yeni kampanyalara imza atarken bir duyuru da MG’den geldi.

MG’den sıfır otomobil kampanyası! 0,59 faizli 100 bin TL takas desteği

Türkiye araç pazarına yeni modeller girmeye devam ediyor. Araç piyasasında hareketli günler yaşanırken sıfır otomobil fiyatları da son yıllarda yükseliş grafiği ile dikkati çekiyor. Araç fiyatları döviz kurundan etkilenmeye devam ederken aylık olarak da zam alıyor. Ancak artan fiyatların yanı sıra kredi faizlerinin de yükseliyor olması sıfır araca olan talebi düşürdü. Sektörde daralma endişesi yaşanırken sıfır araç satışındaki rakamların düşmesi de firmaları endişelendirdi. 

Sıfır araç fiyatlarının yükselmesi ve talebin düşmesi ile çeşitli markalardan indirim ve kampanya haberleri gelmeye başladı. Sıfır araç piyasasında indirim ve kampanya günleri tüketicinin ilgisini çekmişken MG firmasından kasım ayına özel bir duyuru geldi. Otomotiv piyasasına iddialı bir giriş yapan MG, kasım ayına özel olarak kampanya teklifi sunarken araç yelpazesinde avantajlı satışlar için müşterilerini bayilerine beklediklerini bildirdi. İngiliz otomobil markası MG, tasarımı ile tüketicinin gözdesi olurken sunduğu avantajlı satış fırsatı ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlerin radarına girmeyi başardı. 

MG MODELLERİNDE KASIM AYI KAMPALARI BAŞLADI 

SAIC tarafından üretilen İngiliz otomobil markası MG, kasım ayında ZS, MG4 ve HS modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile dikkat çekiyor. Özgün tasarımı, yüksek donanımı ile dikkati çeken markaları arasında yer alıyor. Firmanın kasım ayına özel kampanyaları ise şöyle listeleniyor; 

MG ZS modelinde; 

200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,59 faizli kredi imkanına ek 80 bin TL’lik takas desteği 1.0 litrelik T-GDI benzinli motor ve 6 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyon ve Luxury Plus donanımında sağlanıyor. 

MG ZS’in 1.5 T-GDI benzinli motor ve manuel şanzımanla eşleştirilen Comfort donanımlı versiyonunda ise 40 bin TL’lik takas desteği avantajı yer alıyor.

 MG ZS modelinin tavsiye edilen takas indirimli fiyatları Comfort donanımıyla 929 bin  TL, Luxury Plus donanımıyla ise 1 milyon 129 bin TL fiyatıyla dikkat çekiyor. Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenliğini kanıtlamış, C-SUV segmentinin önde gelen modeli MG HS için ise hem Comfort hem Luxury donanım seviyelerinde 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde  0,59 faizli krediye ek, 100 bin TL de takas desteği ile tüketiciye sunuluyor. 

MG HS Comfort 1 milyon 279 bin TL ve HS Luxury 1 milyon 409 bin TL’lik takas indirimli fiyatları ile kasım ayına özel olarak sunuluyor. İngiltere’de Yılın Otomobili seçilen yüzde  100 elektrikli MG4 modelinin Comfort ve Luxury donanımlı versiyonları 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,59 faizli kredi olanağına ek Comfort donanımlı versiyonda 80 bin TL, Luxury donanımlı versiyonda ise 40 bin TL takas desteği ile satışa sunuluyor.

 MG4, Comfort donanımında 1 milyon 219 bin TL, Luxury donanımındaysa 1 milyon 479 bin TL’lik, tavsiye edilen takas indirimli fiyatlar ile satın alınabiliyor.

 Markanın kampanyalarından faydalanarak araç satın almak için MG bayilerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
TFF Başkanı Büyükekşi duyurdu Süper Kupa formatı değişiyor

TFF Başkanı Büyükekşi duyurdu Süper Kupa formatı değişiyor